gliwice

inter - AKCJE

Pasjonaci nowoczesnych technologii po raz kolejny spotkają się na śląskich spotkaniach interaktywnych inter-AKCJE. Tym razem po to, by rozmawiać o handlu w sieci. Wśród zaproszonych gości znajdą się eksperci i praktycy branży e-commerce.

Bezpłatne warsztaty umiejętności menadżerskich

Opinion Media zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności menadżerskich, w trakcie których w praktyczny i zabawowy sposób przedstawi na czym polega praca menadżera zespołu sprzedażowego w projekcie SPRING_NET – kolory Twoich możliwości!

Wykłady w ramach projektu FPAcademy

29 listopada 2012 r. rusza trzecia edycja wykładów „DPTO” organizowanych w ramach projektu FPAcademy. Future Processing zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w wykładach poświęconych praktycznym zagadnieniom tworzenia oprogramowania.

Konferencja

14 listopada 2012 r. o godz. 10.45 w Parku Naukowo Technologicznym Technopark Gliwice (ul. Konarskiego 18C), odbędzie się konferencja Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja pt. PSAB-I Gliwice! Kapitał na innowacje.

Szkolenie "Innowatyka: nowy standard umiejętności dla przedsiębiorców"

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw z województwa śląskiego na bezpłatne szkolenie pt. "Innowatyka: nowy standard umiejętności dla przedsiębiorców".

Spotkanie "inter-AKCJE"

Rynek mobilny i perspektywy m-biznesu – to temat najbliższych inter-AKCJI, drugiej edycji spotkań z branżą interaktywną dla studentów, organizowanych przez agencję Positive Power sp. z o.o. Impreza odbędzie się 14 czerwca 2012 r. w gliwickim Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.

Freelance Camp

Biuro Karier zaprasza do udziału w Freelance Camp. Jest to impreza dedykowana specjalistom z różnych branż pracującym na własny rachunek oraz firmom, które zlecają prace zewnętrznym wykonawcom – czyli freelancerom.