inter - AKCJE

Pasjonaci nowoczesnych technologii po raz kolejny spotkają się na śląskich spotkaniach interaktywnych inter-AKCJE. Tym razem po to, by rozmawiać o handlu w sieci. Wśród zaproszonych gości znajdą się eksperci i praktycy branży e-commerce.

inter-AKCJE to organizowane przez Positive Power sp. z o.o. cykliczne spotkania branży interaktywnej. Początkowo skierowane do studentów, prezentujące możliwości rozwoju zawodowego, ewoluowały do tematycznych spotkań. Najbliższe, dotyczące e-commerce dostarczy wielu praktycznych informacji zarówno osobom pracującym w branży, jak i dopiero wkraczającym na rynek.

Spotkanie jest bezpłatne, a rejestracja dostępna jest pod adresem: http://www.interakcjeiii.evenea.pl/

Pierwszych pięćdziesięciu uczestników inter-AKCJI otrzyma podręczniki dla sprzedawców internetowych autorstwa Trusted Shops. Będzie także możliwość wygrania książek od wydawnictwa Onepress, lidera w sektorze poradników dla biznesu i literatury ekonomicznej.

Gośćmi bieżącej edycji inter-AKCJI będą:

Dawid Makowski, Brand Manager w mailPro, firmie zajmującej się dostarczaniem efektywnych rozwiązań e-mail marketingowych dla e-commerce. Na inter-AKCJACH odpowie na pytanie: Inteligentny sklep internetowy - Science Fiction czy możliwości dzisiejszego e-mail marketingu?

Edyta Godziek, Specjalista ds. marketingu i PR w firmie Hostersi, uznanego w branży specjalisty od hostingu, opowie o tym, że: Bezpieczeństwo danych e-klienta źródłem sukcesu e-sklepu!

Andrzej Ogonowski,Dyrektor marketingu i PR marki SMSAPI.pl, zajmującej się dostarczeniem skutecznych rozwiązań komunikacyjnych opartych o wiadomości SMS. MMS oraz komunikaty głosowe VMS, opowie o komunikacji w e-commerce, czyli: 3,2,1... SMS-commerce!

 

Wydarzeniu patronują:

Prezydent Miasta Gliwice, AIESEC, Regionalna Izba Gospodarcza, ekomerycjnie.pl, interaktywnie.com, Nowy Marketing, marketingowiec.pl, e-biznes.pl, ebo.edu.pl, portalmedialny.pl oraz magazyn Marketer+.

Więcej informacji na: www.inter-akcje.pl