Freelance Camp

Biuro Karier zaprasza do udziału w Freelance Camp. Jest to impreza dedykowana specjalistom z różnych branż pracującym na własny rachunek oraz firmom, które zlecają prace zewnętrznym wykonawcom – czyli freelancerom.

Podczas 2-dniowej imprezy będzie mnóstwo okazji, aby porozmawiać o tym, kim są polscy freelancerzy, w jakich branżach pracują, dlaczego wybierają taką formę współpracy i kiedy firmie opłaca się podjąć współpracę z zewnętrznymi specjalistami.

Uczestnicy będą mogli posłuchać ciekawych prezentacji przygotowanych przez prawników, specjalistów od kreowania marki, marketingowców i programistów a także właścicieli firm współpracujących już z freelancerami. Będzie okazja podyskutować o zapisach w umowach dotyczących praw autorskich wspólnie z autorami bloga prawofreelancera.pl.

Właściciel wydawnictwa Złote Myśli przedstawi proces powstawania książki od koncepcji do wydania w wersji papierowej oraz opowie jakie zadania zleca pracownikom etatowym a jakie specjalistom pracującym zdalnie – często dziesiątki kilometrów od biura mieszczącego się na Śląsku.

Przedstawiciel FM Bank odpowie na pytania dotyczące największej bolączki małych i średnich przedsiębiorców – jak zdobyć środki na finansowanie inwestycji i realizację nowych projektów nie mając długiej historii kredytowej oraz środków na zabezpieczenie wkładu własnego.


Podczas targów będzie możliwość porozmawiania z przedstawicielami firm oferującymi usługi
i produkty dla małych przedsiębiorców. Planowane są także stoiska firm, które mają oferty współpracy dla freelancerów i szukają aktualnie wykonawców usług.
Ponadto zaplanowano dla uczestników wiele ciekawych nagród: książki o tematyce biznesowej, karty zniżkowe na rezerwację hoteli, produkty bankowe, które zostaną rozlosowane podczas przerw kawowych oraz przerwy na lunch.
 

Freelance Camp to nie tylko przegląd najciekawszych tematów dla freelancerów oraz małych
i średnich firm, to również możliwość podwyższenia kwalifikacji. Uczestnicy tego wydarzenia otrzymają możliwość udziału w praktycznych prezentacjach na małej sali oraz w ciekawych warsztatach drugiego dnia targów, które poprowadzą doświadczeni profesjonaliści z zakresu: fotografii, ilustracji, kreowania marki i e-marketingu, coachingu a także użyteczności stron internetowych.
Zapraszamy do udziału w targach Freelance Camp już 29 i 30 maja 2012 r. (wtorek i środa)
w Gliwicach.
Podczas targów organizatorzy zapewniają:
– materiały targowe,
– możliwość udziału w wybranych wykładach (na dużej i małej sali),
– liczne atrakcyjne nagrody i gadżety.

Więcej informacji na stronie.