Konferencja

14 listopada 2012 r. o godz. 10.45 w Parku Naukowo Technologicznym Technopark Gliwice (ul. Konarskiego 18C), odbędzie się konferencja Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja pt. PSAB-I Gliwice! Kapitał na innowacje. 

PSAB-I Gliwice! skierowana jest do właścicieli i menadżerów innowacyjnych firm sektora MSP, którzy szukają finansowania na dynamiczny rozwój na rynku polskim. Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes i szukasz kapitału – ta konferencja jest specjalnie dla Ciebie!

Uczestnikami konferencji będą m.in. inwestorzy działający jako Aniołowie Biznesu, którzy oferują wsparcie finansowe i merytoryczne młodym przedsiębiorstwom. Będzie to unikalna szansa, żeby osobiście poznać ludzi, którzy chcą wspierać przedsięwzięcia o wysokim potencjale wzrostu. Może to zaowocować nie tylko zdobyciem wiedzy z zakresu pozyskiwania kapitału, ale również licznymi kontaktami biznesowymi.

Więcej informacji oraz agenda na stronie.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, liczba miejsc jest ograniczona.

REJESTRACJA
UWAGA: Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada br. Rejestracja może zostać zamknięta wcześniej w przypadku braku wolnych miejsc.