Bezpłatne warsztaty umiejętności menadżerskich

Opinion Media zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności menadżerskich, w trakcie których w praktyczny i zabawowy sposób przedstawi na czym polega praca menadżera zespołu sprzedażowego w projekcie SPRING_NET – kolory Twoich możliwości!

Dzięki udziałowi w warsztatach możliwe jest nie tylko zdobycie wiedzy praktycznej z zakresu budowania i zarządzania zespołem sprzedażowym, ale przede wszystkim to okazja do zaprezentowania firmie swojego potencjału – dzięki czemu być może Opinion Media zaproponuje Ci współpracę w projekcie.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie, nauczyć się czegoś nowego - udowodnij swą pro aktywną postawę, wyślij swoje cv oraz napisz w kilku zdaniach odpowiedź na pytanie „Jaka według Ciebie jest przewaga pracy w marketingu sieciowym nad pracą na etacie i nad prowadzeniem własnego biznesu?”.
Odpowiedź na pytanie stanowi przepustkę do bezpłatnego 8 h szkolenia zakończonego certyfikatem udziału, a w najlepszym przypadku zaproponowaniem Ci rozpoczęcia współpracy z firmą na okresie próbnym.


Odpowiedzi na pytanie należy wysłać na adres lidia.kocur@springnet.pl w terminie do 31 grudnia 2012 r. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury zostaniesz zaproszony na bezpłatne warsztaty (orientacyjny termin warsztatów między 7 a 13 stycznia 2013 r).

Obecnie firma poszukuje kandydatów mających potencjał do bycia
MENADŻEREM ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO w branży kosmetycznej oraz wellnessowej

Jeżeli interesujesz się branżą kosmetyczną/wellnessową i kiedykolwiek:

  • pomyślałeś o sobie, że byłbyś dobrym menadżerem zarządzającym ludźmi,
  • inni zwracali Ci uwagę, że sprawdziłbyś się w tego typu pracy,
  • pracowałeś lub pracujesz na takim stanowisku, ale chciałbyś zmienić branżę,
  • pracowałeś jako sprzedawca, handlowiec ale nikt nie dostrzegł Twojego potencjału menadżerskiego,
  • podjąłeś studia z zakresu zarządzania i chciałbyś sprawdzić się w praktyce.

Bliższych informacji udziela:
Lidia Kocur
mobile +48 606 130 774
e-mail: lidia.kocur@springnet.pl

Opinion Media
ul. Zwycięstwa 3, 44–100 Gliwice