śląskie

Nabór do projektu "Humaniści skuteczni na rynku pracy"

Jesteś absolwentem studiów humanistycznych? Masz nie więcej niż 25 lat? Pozostajesz bez zatrudnienia? Chcesz rozwinąć swoje kompetencje i zyskać doświadczenie zawodowe, a jednocześnie zarobić? Jeśli tak, to projekt "Humaniści skuteczni na rynku pracy" jest właśnie dla Ciebie!

JCommerce na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ!

Już 8 i 15 lipca 2013 r. każdy dumny Magister i Licencjat informatyki lub innych nauk pokrewnych Uniwersytetu Śląskiego będzie mógł spotkać się z firmą JCommerce.

ZOBACZ co Jcommerce przygotował dla Ciebie w tych dniach.

Akcja "Lato z OHP"

Gdzie szukać ofert pracy wakacyjnej? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć młodzi ludzie podczas prac sezonowych? Odpowiedzi na te pytania udzielą, a także wskażą oferty pracy wakacyjnej pośrednicy pracy, liderzy Klubów Pracy, doradcy zawodowi zatrudnieni w licznych jednostkach Ochotniczych Hufców Pracy działających na terenie całego województwa.

Cykl spotkań w Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Wspierając rozwój przedsiębiorczości, Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości organizuje cykl spotkań, na których możesz nawiązać kontakty i znaleźć inspirację do założenia firmy lub jej unowocześnienia.

O czym rozmawiają w środę 3 lipca 2013 r. o godz. 9.00?

Bezpłatne szkolenie "Inwestycje i rozwój"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenia w ramach projektu "Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej". Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.

Stoisko firmy CPL Jobs na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Zapraszamy osoby posługujące się językiem niemieckim do udziału w spotkaniu z firmą CPL Jobs - firmą rekrutacyjną, aktualnie dysponującą ofertami pracy, których grupę docelową stanowią absolwenci i studenci filologii germańskiej.

"Poszukiwany - Poszukiwana Praktykant/ka do działu HR"

Już jutro rusza akcja „Poszukiwany – Poszukiwana Praktykant/ka do działu HR”, której organizatorem jest Agencja Pracy Tymczasowej Personnel Solutions Sp. z o. o. z Katowic. Akcja skierowana jest do studentów takich kierunków jak: psychologia, socjologia, ZZL.