Cykl spotkań w Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Wspierając rozwój przedsiębiorczości, Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości organizuje cykl spotkań, na których możesz nawiązać kontakty i znaleźć inspirację do założenia firmy lub jej unowocześnienia.

O czym rozmawiają w środę 3 lipca 2013 r. o godz. 9.00?

"Pamięć doskonała – czy to możliwe? Tak i jakie proste!"

Posłuchajcie Macieja Stanuscha, Prezesa Zarządu Stanusch Technologies S.A., który od lat zajmuje się technikami usprawniającymi potencjał mózgu. Wcześniej przez wiele lat pracował jako trener specjalizując się w zagadnieniach związanych z budowaniem relacji z klientami (CRM). Maciej, dzięki posiadanym umiejętnościom m. in.:

  • Zaprojektował i wprowadził na rynek system OKAY CRM, który osiągnął pozycję lidera w Polsce w kategorii oprogramowania wspierającego zarządzanie kontaktami z klientami,
  • Stworzył oparty o sztuczną inteligencję system Wirtualny Doradca, który osiągnął pozycję światowego lidera pod względem ilości zrealizowanych wdrożeń,
  • Jako jeden z nielicznych, dwukrotnie trafił do rankingu najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce.

Ludzie tracą przeciętnie 40 dni w roku ponieważ czegoś zapominają. Są jednak skuteczne techniki, które pomagają to zmienić.

Maciej opowie o sposobie nabycia umiejętności umożliwiających m. in.:

  • Zapamiętanie imion, nazwisk, twarzy, numerów telefonów, faktów ze współpracy i życia osób, z którymi prowadzą interesy,
  • Zapamiętanie trudnych terminów technicznych, słów obcojęzycznych w ilości ponad 100 znaczeń na godzinę (w sposób trwały),
  • Opanowanie regulaminów, reguł, praw, cen, parametrów technicznych, szczegółów ofert, właściwości produktów,
  • Zapamiętanie dowolnie długiego ciągu znaczeń (przedmiotów, czynności do wykonania, terminów w kalendarzu),
  • Zapamiętanie cyfr o dowolnej długości,
  • Uczenia się języków obcych.

Zapraszamy.

W Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości inspiracje dla biznesu będą przedstawiali zarówno przedsiębiorcy, jak i ludzie ze świata nauki, artyści, którzy wprowadzą uczestników w świat swoich pasji. Tematyka spotkań będzie bardzo wszechstronna, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Po prelekcji Organizatorzy zapraszają do degustacji smakołyków serwowanych w restauracji, co z pewnością umili czas nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów, ofert i informacji.

Spotkania będą odbywały się w Rudzie Śląskiej (dzielnica Godula), w siedzibie Inkubatora przy ul. Karola Goduli 36, sala nr 1- obok restauracji.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy jednak zarejestrować się, wysyłając mail na adres info@inkubatorrudzki.pl lub telefonicznie pod nr tel. 32 342 22 30 w. 100 – osoba do kontaktu to Pani Basia Janoska.