"Poszukiwany - Poszukiwana Praktykant/ka do działu HR"

Już jutro rusza akcja „Poszukiwany – Poszukiwana Praktykant/ka do działu HR”, której organizatorem jest Agencja Pracy Tymczasowej Personnel Solutions Sp. z o. o. z Katowic. Akcja skierowana jest do studentów takich kierunków jak: psychologia, socjologia, ZZL.

Organizatorom akcji zależy na znalezieniu kandydatów, którzy są ambitni, komunikatywni, kreatywni i otwarci na nowe wyzwania. Przede wszystkim jednak muszą chcieć pracować i poszerzać swoje kompetencje.

Działania Personnel Solutions Sp. z o.o. mają umożliwić młodym ludziom poznanie specyfiki pracy w agencji pośrednictwa, która jest polską firmą o zasięgu krajowym. Podczas praktyk wybrana osoba będzie mogła wykorzystać zdobytą na studiach wiedzę między innymi z zakresu przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych oraz procesu rekrutacji i selekcji.

Spośród studentów, którzy między 4 a 15 czerwca 2013 roku przyślą do agencji (na adres e-mail hr@personnelsolutions.pl w tytule umieszczając słowo: praktykant) swoje CV oraz LM zostaną wybrane trzy osoby. Będą one miały okazję wzięcia udziału w programie miesięcznych, bezpłatnych praktyk w Personnel Solutions Sp. z o. o. Praktyki planowane są w lipcu, sierpniu i we wrześniu 2013 roku. Wyłonione osoby otrzymają również rabat na wybrany kurs językowy w Międzynarodowym Centrum Językowym „Translator” w Katowicach. Warunkiem przystąpienia do kursu jest jego rozpoczęcie.