kraj

Konkurs na innowacyjne prace dyplomowe

Biuro Karier oraz Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego zapraszają absolwentów naszej Uczelni do udziału w II edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową poszukującą innowacyjnych rozwiązań".

Nabór do Akademii Energii

Akademia Energii to projekt edukacyjny zainicjowany przez Fundację 2065 im. Lesława A. Pagi. Adresatami programu są studenci i absolwenci uczelni wyższych, kierunków ekonomii, prawa, finansów oraz uczelni technicznych, którzy mają nie więcej niż 26 lat.

Program Ambasadorski Fundacji Pro Progressio

Program Ambasadorski Fundacji Pro Progressio skierowany jest dla studentów pragnących zdobyć doświadczenia w trakcie trwania studiów.

Konkurs "Project Master 2013"

International Project Management Association Polska pragnie zaprosić do konkursu Project Master 2013 wszystkich dyplomantów, którzy w okresie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. obronili na jednej z polskich uczelni swoją pracę dyplomową z dziedziny zarządzania projektami.

Karierowe wydanie magazynu "Eurostudent"

Wydawnictwo Feniks Media Group, wydawca magazynu akademickiego "Eurostudent", przygotowuje specjalne, karierowe wydania magazynu, poświęcone możliwościom i perspektywom pracy w wybranych branżach.

Serwis dotyczący grantów i stypendium

Szukasz informacji o stypendiach? A może o ciekawych konkursach lub grantach? Serwis mojestypendium.pl to miejsce, w którym znajdziesz aktualne programy stypendialne, różnorodne konkursy i przydatne informacje z dziedziny edukacji.

W serwisie odnaleźć można także Dziennik Stypendysty czy artykuły i publikacje związane z tematyką stypendium.

Program rozwojowy Lidl Brand Factory

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza do udziału w rekrutacji do Programu Rozwojowego Lidl Brand Factory. Jest to program rozwojowy w Centrali Lidl Polska gdzie tworzy się nowe marki i wprowadza na rynek polski i rynki europejskie.