Karierowe wydanie magazynu "Eurostudent"

Wydawnictwo Feniks Media Group, wydawca magazynu akademickiego "Eurostudent", przygotowuje specjalne, karierowe wydania magazynu, poświęcone możliwościom i perspektywom pracy w wybranych branżach.

Pierwsze październikowe wydanie w tym roku akademickim (nr 218) dedykowane będzie branży finansowej. W praktycznym raporcie ukazana zostanie aktualna sytuacja na rynku pracy w tym sektorze, a także możliwości rozwoju i ścieżki kariery dla studentów i absolwentów, jakie stwarza branża finansowa. Zarówno raport, jak i pozostałe artykuły wzbogacone będą wypowiedziami specjalistów rynku pracy. W magazynie również znajdą się najnowsze informacje nt. ofert praktyk, staży i pracy.

W magazynie pojawi się tematyka targów pracy. Zaprezentowane zostaną praktyczne porady i wskazówki dotyczące targów pracy, m. in. dlaczego warto wziąć w nich udział i w jaki sposób przygotować się do targów, aby dowiedzieć się jak najwięcej i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Artykułom na ten temat towarzyszyć będą porady specjalistów z dużych, renomowanych firm, dotyczące solidnego przygotowania się do targów i oczekiwań, jakie stawiają przed studentami sami pracodawcy.

Magazyn dostępny będzie również w wersji multimedialnej na portalu www.eurostudent.pl, a wszystkie wydania wspierane będą przez wortal www.praktyki.eurostudent.pl, stanowiący internetową wersję cyklicznego zestawienia "Praktyki, staże, praca", prezentującego firmy, oferty, terminy rekrutacji, praktyczne adresy itp.

Wydawca serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów, osoby poszukujące pracy oraz tych, którym bliska jest szeroko pojęta tematyka karierowa do lektury tegorocznych wydań magazynu akademickiego "Eurostudent" w wersji tradycyjnej oraz w formie e-wydania, a także do odwiedzania stron: www.eurostudent.pl oraz www.praktyki.eurostudent.pl.