chorzów

Wykład dotyczący budowania strategii organizacji

Firma Provident zaprasza do udziału w wykładzie pt. „Od spadochronu do skoku z kosmosu, czyli budowanie strategii organizacji”, który będzie poświęcony zagadnieniom z obszaru zarządzania strategicznego.

V Forum Gospodarcze InvestExpo w Chorzowie

21 marca 2013 r. w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się V Forum Gospodarcze InvestExpo pod hasłem: „Smart business, smart solutions – co zrobic, żeby zarobić na innowacyjnych rozwiązaniach”. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz agencja eventowa Andy Hoz.

IV Forum Gospodarcze InvestExpo

W dniach 20-21 marca 2012 r. w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się czwarta edycja spotkania biznesowego skierowanego do Małych i Średnich Przedsiębiorstw pn. „InvestExpo. Wiedza, biznes, finanse”.

Wsparcie przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oferowane przez PUP w Chorzowie

Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Chorzowie informuje o możliwości skorzystania w tutejszym urzędzie z kompleksowego wsparcia przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej.

Wsparcie skierowane jest głównie do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Chorzowie, bez względu na wiek i wykształcenie.