Wykład dotyczący budowania strategii organizacji

Firma Provident zaprasza do udziału w wykładzie pt. „Od spadochronu do skoku z kosmosu, czyli budowanie strategii organizacji”, który będzie poświęcony zagadnieniom z obszaru zarządzania strategicznego. Wykład odbędzie się 22 kwietnia 2013 roku w godzinach 12.00 – 14.00 w auli 101 w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Udział w wykładzie to odpowiedź na pytania:

• Czym jest cel strategiczny, a czym jest strategia?
  • Jakie czynniki / założenia muszą być uwzględnione w procesie budowania strategii?
  • Na jakie najważniejsze pytania należy szukać odpowiedzi tworząc strategie?

W trakcie wykładu przedstawiciel firmy skoncentruje się na planach strategicznych. Powie czym jest plan strategiczny, jakie elementy powinien on uwzględniać oraz na jakim etapie plany strategiczne powinny powstawać. Zostanie pokazany przykładowy plan strategiczny.

Wykładowca opowie także nieco szerzej o zagadnieniu miar pomocnych w procesach strategicznych. W drugiej części wykładu dokona analizy przypadku. Wraz z uczestnikami przeanalizuje dane przykładowej spółki i rozważy jakie cele i strategie mogłyby poprawić jej sytuację.

Wykład poprowadzi Pani dr Karolina Mitraszewska, Dyrektor Biura Zarządzania Projektami w firmie Provident Polska S.A., która jest zaangażowana w proces budowania strategii spółki.

Aby wziąć udział w wykładzie należy dokonać zapisu telefonicznego pod numerem telefonu 32 359 20 32.

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu!