Youth in Leadership

Youth in Leadership adresowane jest do młodych liderów, którzy swą działalnością chcą pozytywnie wpływać na otaczającą ich rzeczywistość, do aktywnych studentów udzielających się akademicko, osób działających w biznesie, w sektorze NGO, działających społecznie, a także tych którzy wierzą w social entrepreneurship.

Projekt dedykowany jest głównie odbiorcom w przedziale wiekowym 20 - 26 lat.

Organizatorzy wierzą, że udział studentów w projekcie, a w szczególności w Mentorship Program - serii merytorycznych warsztatów z doświadczonymi mentorami - pozwoli nabyć niezbędne umiejętności liderskie, które będą mogli wykorzystać w późniejszej działalności zawodowej, a także społecznej.


To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Chcemy podjąć dyskusję na temat znaczenia młodych ludzi w działalności społecznej oraz w biznesie. Chcemy stworzyć społeczność młodych, świadomych liderów, którzy potrafią skutecznie działać w dzisiejszej wyjątkowo szybko zmieniającej się rzeczywistości. Realizując Mentorship Program chcemy dać możliwość nabycia niezbędnych umiejętności liderskich wszystkim zainteresowanym osobom.

Podczas konferencji będą poruszane takie tematy jak: skuteczne zarządzanie nowoczesnymi NGOs, rola i znaczenie młodych ludzi w budowaniu wartościowych społeczności i realizowaniu inicjatyw obywatelskich, social entrepreneurship, potrzeba mentoringu, czyli wychowania mądrego następcy w firmie.

O prestiżu wydarzenia świadczą przede wszystkim goście, którzy przyjęli zaproszenie, pośród których znaleźli się:

- prof. Cezary Wójcik - absolwent i były pracownik Harvard University, Dyrektor Center for Leadership;
- Wojciech Burkot - Dyrektor Google w Krakowie;
- Chris Chunnicutt - Wicekonsul Konsulatu Stanów Zjednoczonych w Krakowie;
- Sławomir Lachowski - Współtwórca mBanku i MultiBanku;
- Tomasz Józefacki - absolwent University of Meryland, były członek Zarządu AGORA S.A., obecnie Wiceprezes Benefit Systems S.A.;
- Ela Madej - Współzałożycielka Applicake i organizatorka European Rails Conference Railsberry;
- Jakub Krzych - Współzałożyciel i lider projektu Estimote, Inc.;
- Łukasz Cioch - autor LCMedia.pl, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie;
- Paulina Mazurek - Program Manager w Google w Krakowie;
- i wielu innych.

Otwarty udział w wydarzeniu

Realizowany projekt nie jest komercyjny, udział dla uczestników konferencji jak również warsztatów jest bezpłatny. Jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zarówno w jednym, jak i drugim przypadku obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.