Szkolenie

Secus Wsparcie Biznesu zaprasza na bezpłatne szkolenie dla pomysłodawców oraz przedsiębiorców z sektora MSP pt. „Inwestor prywatny, fundusz venture capital, rynek NewConnect – skąd wziąć kapitał na rozwój firmy?”, które odbędzie się w dniach 25 – 26 stycznia 2012 r. w Qubus Hotel w Gliwicach, ul. Dworcowa 27.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Łowcy Biznesu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Śląskiego, Pan Adam Matusiewicz.

Pierwszy dzień szkolenia adresowany jest do przedstawicieli perspektywicznych przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem kapitału na rozwój oraz osób posiadających nieprzeciętny pomysł na biznes, którym brakuje środków na jego sfinansowanie. W tym dniu zostaną przedstawione: zasady funkcjonowania funduszy venture capital i Aniołów Biznesu, proces inwestycyjny w firmę oraz zasady przygotowania biznesplanu.

Na drugi dzień szkolenia zaproszeni są przedstawicieli firm zastanawiających się nad pozyskaniem kapitału z giełdy na dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Podczas spotkania zostanie zaprezentowane: przygotowanie spółki do debiutu na publicznym rynku kapitałowym, proces oraz koszty emisji akcji na NewConnect oraz zmiany organizacyjno-prawne w przedsiębiorstwie.

Spotkanie poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu rynków finansowych, prawnicy oraz finansiści – pracownicy Secus Wsparcie Biznesu Sp. z o.o. , Domu Maklerskiego Secus Asset Management S.A. oraz Mec. Patrycja Wysocka z Kubas Kos Gaertner (KKG).

Dodatkowe informacje na temat spotkania udzielane są pod numerem telefonu 32 352 45 25, kwojcik@secus.pl.

Szczegółowy program spotkania oraz rejestracja udziału w szkoleniu dostępne są na stronie https://www.lowcybiznesu.pl/component/szkolenia/?view=szkolenie&layout=single&id=25.