Startup Weekend Kraków

W styczniu 20-22.01.2012 r. w Krakowie odbędzie się pierwszy Startup Weekend Kraków – miejsce spotkania wszystkich, którzy mają pomysł na biznes i pragną przybliżyć się do jego realizacji. 

Idea Startup Weekend powstała w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku i od tamtej pory przebojem zdobywa kolejne obszary, swoim zasięgiem obiegając już cały świat (http://startupweekend.org). Jest to 54-godzinne spotkanie ludzi kreatywnych, chcących spróbować swoich sił w biznesie, mających pomysł na siebie i nowe przedsięwzięcie z zakresu nowych technologii, Internetu i nie tylko.

Podczas spotkania uczestnicy dobierają się w grupy składające się z deweloperów, grafików oraz osób znających się na zarządzaniu i marketingu, po to, by wymyślić najlepszy startup i zostać zauważonym przez przybyłych na spotkanie inwestorów. Trzy dni i dwie noce – to czas, który można wykorzystać, aby przygotować prezentację i produkt, który ma szansę zwrócić uwagę jury i inwestorów, tym samym stwarzając szansę pomysłodawcom na zrealizowanie swojego planu.

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy na stronę.