Startup Training Online

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na wyjątkowy Startup Training Online z udziałem wybitnego polskiego innowatora – profesora dr hab. Wiesława L. Nowińskiego. Motywem przewodnim będzie innowacyjność w działaniach biznesowych.

Odbędzie się on we wtorek, 30 lipca 2013 r. w godzinach 14.00 – 15.00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 14, Katowice, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Profesor dr hab. Wiesław L. Nowiński obecnie pracuje w Singapurze w Agency for Science, Technology and Research. Jest autorem ponad 520 publikacji naukowych, 30 przyznanych patentów (15 w USA). Stworzył 3 międzynarodowe firmy stosujące najnowocześniejsze technologie.

 

W trakcie spotkania profesor podzieli się swoim unikatowym doświadczeniem w zakresie badań naukowych i prac B+R dla rozwoju innowacyjnych StartUpów. Poznasz także najciekawsze przypadki komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań, które powstały na najlepszych światowych uczelniach oraz dowiesz się w jaki sposób rozpocząć proces wdrażania innowacji w swojej firmie.

 

Zapisz się na http://www.innowacyjnystartup.evenea.pl.