Spotkanie z przedstawicielami firmy Positive Power

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami firmy Positive Power, które odbędzie się 4 marca 2013 roku w Instytucie Informatyki przy ulicy Będzińskiej 39 w Sosnowcu.

Firma Positive Power zajmuje się opracowywaniem zintegrowanych działań wizerunkowych i sprzedażowych w sieci – budowaniem strategii obecności firm i marek w internecie, projektowaniem oraz realizacją dedykowanych aplikacji internetowych i mobilnych, a także prowadzeniem kampanii marketingowych oraz obsługą ePR.

W ramach spotkania przedstawiciele firmy pragną przedstawić możliwości odbycia praktyk, staży oraz pracy w strukturze przedsiębiorstwa. Obecnie, w związku z rozwojem instytucji, odbywa się intensywna rekrutacja na stanowiska związane z kierunkiem informatycznym tj. programistów PHP, programistów Android, programistów iOS, grafików. Rekrutowane są również osoby z potencjałem handlowym znające specyfikę branży IT, a także Project Managerowie będący łącznikiem między działem handlowym oraz technicznym. W swoich działaniach rekrutacyjnych firma zwraca uwagę na naturalny potencjał dlatego chętnie otwiera się na studentów nie posiadających doświadczenia zawodowego.

Stoisko firmy zlokalizowane będzie w holu głównym instytutu w godzinach 9.00 – 15.00.

Zapraszamy serdecznie!