Śląska Szkoła Trenerów Biznesu - nabór

Rozpoczął się nabór do bezpłatnego projektu „Śląska Szkoła Trenerów Biznesu” organizowanego przez firmę Brainstorm.

Projekt pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu trenera.
Uczestnikami mogą być pracujące osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia i z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą) z obszaru województwa śląskiego, zatrudnione na podstawie umowy o pracę lub na podstawie umów cywilno-prawnych w przedsiębiorstwach, które prowadzą działalność gospodarczą w branży szkoleniowej, ICT (informatycznej i telekomunikacyjnej) oraz fotograficznej.

Poszukiwane są osoby, które nie mają doświadczenia trenerskiego, ale pracują np. w firmach szkoleniowych zajmując stanowiska związane z administracją, marketingiem, projektami, sprzedażą bądź innymi działami.

W programie m. in.:

• uczenie się osób dorosłych i dynamika grup szkoleniowych,
  • trening interpersonalny: komunikowanie się i autoprezentacja,
  • badanie potrzeb szkoleniowych,
  • metodyka prowadzenia szkolenia,
  • tworzenie modułu (szkieletu) szkolenia,
  • konstruowanie warsztatów tematycznych,
  • zarządzanie procesem szkoleń i badanie efektywności szkoleń,
  • zajęcia praktyczne.

Firma gwarantuje:

• materiały szkoleniowe,
  • wyżywienie w trakcie szkolenia (ciepły posiłek i poczęstunek),
  • ubezpieczenie NW,
  • zajęcia prowadzone przez najlepszych trenerów firmy Brainstorm,
  • certyfikat firmy Brainstorm.

Więcej informacji na stronie.