Programy firmy MARS

Program Rozwoju w Dziale Marketingu Mars Polska został zaprojektowany z myślą o dynamicznych, utalentowanych i ciekawych nowych doświadczeń osobach z dużym potencjałem, które chcą szybko rozwijać się w dużej organizacji, realizując jednocześnie swoją pasję w dziedzinie marketingu i specjalizując się w zarządzaniu marką (brand marketing).

Dział Marketingu wprowadza na rynek i promuje produkty Mars Polska utrzymując pozytywne relacje z konsumentami. W dziale tym zarządza się poszczególnymi markami firmy dbając o ich aspekt finansowy oraz stojąc na straży ich reputacji. W ramach prowadzonych projektów pracownicy współpracują z innymi działami organizacji i dostawcami zewnętrznymi, by stale wdrażać i dostarczać konsumentom ciekawych innowacji.

Program Rozwoju w Dziale Marketingu trwa około 3 lat i składa się z trzech samodzielnych projektów, które są realizowane w różnych obszarach Marketingu i obejmują zadania związane z kreowaniem wizerunku marek firmy, wdrażaniem nowych produktów, wykonywaniem analiz biznesowych. Pozwala to na poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych kwalifikacji w dziedzinie marketingu z zakresu zarządzania marką i kierowania projektami. Zróżnicowane zadania umożliwiają uczestnikowi bardzo dobre poznanie firmy i procesów biznesowych, a także nauczenie się szerokiego spojrzenia na biznes.

Uczestnik Programu jest w pełni odpowiedzialny za realizację powierzonych projektów, które mają realny wpływ na biznes. Pracuje on pod okiem mentora oraz bezpośredniego przełożonego, otrzymując od nich pełne bieżące wsparcie funkcjonalne i rozwojowe.

W ramach Programu zaplanowana jest specjalna ścieżka szkoleniowa, składająca się zarówno ze szkoleń wewnętrznych jak i zewnętrznych, w różnych formach (szkolenia stacjonarne, e-learning, webinar, itp.).

Wymagania oraz dodatkowe informacje o programie zawarte są na stronie.

*

A ponadto zapraszamy do zapoznania się z programem MARS Business Experience.

MARS Business Experience to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.

Program praktyk trwa 2,5 miesiąca. W trakcie MARS Business Experience w MARS Polska uczestnik realizuje samodzielny, odpowiedzialny projekt wynikający z realnych potrzeb biznesowych firmy. Ponadto firma oferuje pracę w gronie najlepszych specjalistów na rynku, dostęp do światowego know-how i nowych technologii, umowę o pracę oraz pakiet benefitów, darmowe zakwaterowanie w Warszawie lub Sochaczewie.

Dokładne opisy projektów znajdują się na stronie www.marskariera.pl.