PR Camp 2012

Europejskie Forum Studentów AEGEE - Kraków we współpracy z Kołem Naukowym Strateg mają przyjemność zaprosić na profesjonalne szkolenie PR Camp 2012, które odbędzie się w dniach 20 - 22 kwietnia 2012 r.

Projekt skierowany jest do studentów oraz początkujących praktyków związanych z branżą Public Relations oraz Marketingiem, chcących poszerzyć wiedzę na tematy związane z ich zainteresowaniami.


PR Camp 2012 jest trzydniowym szkoleniem, w ramach którego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez specjalistów i ekspertów. Trenerzy będą dzielić się swoim doświadczeniem i praktyczną wiedzą zdobytą w pracy zawodowej.

Zajęcia będą poruszały tematykę m. in. z takich dziedzin jak: Media Relations, Social Media, Nowe metody promocji, Strategia Marketingowa, PR Kultury, Marketing sportowy, czy też PR Kryzysowy.
Cały projekt jest przedsięwzięciem dwuetapowym, składającym się z części edukacyjno - konkursowej oraz podsumowującej, w formie konferencji oraz bankietu.
W części konkursowej uczestnicy PR Campu będą rywalizować o nagrody główne - praktyki w partnerujących agencjach i instytucjach - rozwiązując zadania z zakresu PR lub marketingu.
Aplikacje na szkolenie można wysyłać już od 19 marca 2012.


Patronami i partnerami projektu są Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Polskie Stowarzyszenie Public Ralations, Instytut Monitorowanie Mediów, magazyn Do celu, portal Kultura&Biznes, portal dlastudenta.pl, Studenckie Radio 17.
AEGEE – Europejskie Forum Studentów (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe) to jedna z największych organizacji studenckich w Europie, założona w 1985 roku w Paryżu. Skupia około 15 tys. członków - studentów wszystkich kierunków i wydziałów - zrzeszonych w 240 oddziałach lokalnych całego kontynentu.


Więcej informacji na stronie.