Nasz nowy serwis z ofertami pracy i CV

Informujemy, że w dniu 1 lutego 2013 roku na stronie internetowej Biura Karier UŚ zostanie uruchomiony serwis biurokarier.edu.pl, który zastąpi dotychczasową bazę ofert pracy i CV. Jej zawartość, a więc oferty pracy oraz CV kandydatów, będzie dostępna w starej formie do końca lutego br. Po tym okresie zostanie jednak całkowicie wyłączona. W związku z tym już teraz zachęcamy do zapoznania się z informacjami o serwisie biurokarier.edu.pl.

Biurokarier.edu.pl to internetowa platforma z ofertami pracy, praktyk i staży oraz możliwością przygotowania swojego pierwszego, profesjonalnego profilu zawodowego.

Serwis będzie zawierał oferty opublikowane nie tylko w Biurze Karier UŚ, ale również w kilku innych uczelniach. Dzięki temu będzie ich o wiele więcej, podobnie jak firm przeszukujących zgromadzone w nim profile zawodowe.

W związku z tym użytkowanie serwisu proponujemy rozpocząć od uzupełnienia swojego profilu zawodowego. Tworząc go warto pamiętać o możliwości wykorzystania zawartości Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów (USOS). Pozwoli to wzbogacić swój profil o wybrane informacje na temat przebiegu studiów.

Zapraszamy już wkrótce!

Czytaj więcej o serwisie