"LeoPraktyki"

Grupa Generali we współpracy z serwisem KarierawFinansach.pl zaprasza do udziału w tegorocznej edycji programu LeoPraktyki. Jeżeli chciałbyś związać swoją przyszłość z branżą ubezpieczeniową, odkryć swoje mocne strony i wykorzystać wiedzę zdobytą podczas wykładów na uczelni, aplikuj już dziś.

Czym są LeoPraktyki?

To program letnich praktyk organizowanych co roku specjalnie dla osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową, czyli przede wszystkim studentów I i II roku studiów magisterskich, posiadających solidną wiedzę teoretyczną oraz zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.

 

Kogo poszukuje Generali?

Jeżeli jesteś:

  • studentem ostatnich lat studiów magisterskich, posiadającym solidną wiedzę teoretyczną i zainteresowanym zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,
  • otwartym i komunikatywnym,
  • chętnym do podejmowania nowych wyzwań i szukania innowacyjnych rozwiązań,

zgłoś swoją kandydaturę i zostań praktykantem w Generali.
 

Co możesz zyskać?

LeoPraktyki oferują więcej niż wzbogacenie CV. Podczas LeoPraktyk masz szansę na udział w ciekawych projektach, zdobycie praktycznych umiejętności i skorzystanie z szerokich możliwości, jakie oferuje praktyka w międzynarodowym koncernie.

 

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w LeoPraktykach, należy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie KarierawFinansach.pl. Dodatkowo każdy kandydat ma możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat rynku ubezpieczeń poprzez udział w quizie. Poprawna odpowiedź na wszystkie pytania może zwiększyć szanse w procesie rekrutacyjnym! W kolejnych etapach wyselekcjonowani kandydaci zapraszani są na spotkania z przedstawicielem Departamentu Personalnego oraz Managerami Departamentów, w których odbywać się będą praktyki.
 

Zobacz formularz: www.leopraktyki.karierawfinansach.pl.

Zobacz listę Zespołów oraz wszystkie oferty LeoPraktyk w 2013 roku: www.karierawfinansach.pl/oferty-pracy/grupa-generali.

 

Czego możesz się spodziewać?

LeoPraktyki rozpoczynają się na początku lipca 2013 r. i trwają do końca sierpnia 2013 r.
Całym programem praktyk opiekuje się przedstawiciel Departamentu Personalnego. Dodatkowo każdy Departament uczestniczący w programie wyznacza opiekuna każdego praktykanta, pod okiem którego studenci mogą poznać specyfikę pracy w danym obszarze firmy. Uczestnictwo w praktykach jest wynagradzane, a na zakończenie praktykanci otrzymują referencje i dyplomy.

 

Więcej na temat LeoPraktyk dowiesz się na stronie KarierawFinansach.pl.