Kampania rekrutacyjna w Ernst&Young

W imieniu Ernst & Young z przyjemnością informujemy o rozpoczynającej się kampanii rekrutacyjnej w firmie. Poszukiwani są studenci studiów magisterskich oraz absolwenci zainteresowani udziałem w programach praktyk i objęciem pracy na stanowiskach asystenckich w Działach Audytu, Doradztwa Podatkowego, Doradztwa Biznesowego oraz Doradztwa Transakcyjnego w biurach zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych zdobywaniem doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Poprzez udział w różnorodnych programach szkoleniowych Najlepszego Pracodawcy Roku 2012 oraz pracy przy prestiżowych projektach dla największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw pracownicy mają możliwość zacząć poziom wyżej.

Firma oferuje wiedzę, cenne doświadczenie zawodowe, wsparcie, pracę z polskimi i międzynarodowymi klientami, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Na wypełnione przez zainteresowane osoby formularze zgłoszeniowe, znajdujące się na stronie: www.ey.com.pl/kariera, firma oczekuje do 8 kwietnia 2013 roku.