Dzień Otwarty z Alexander Mann Solutions

Już 5 czerwca 2013 roku zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty z Alexander Mann Solutions, który odbędzie się na Wydziale Filologicznym w sali 3.48 Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

Jeśli myślisz o karierze w rekrutacji, znasz biegle języki obce i pragniesz pracować w międzynarodowym środowisku, chcesz poznać firmę bliżej i dowiedzieć się czym się zajmuje … to przyjdź i spotkaj się z jej przedstawicielami!

W programie warsztaty, spotkania z ekspertami, a ponadto możliwość sprawdzenia się w szybkim interview z rekruterami Alexander Mann Solutions!

Zapraszamy już od godziny 9.00!

Let’s Learn ! Let’s Meet ! Let’s Talk !

• 9.00 – 13.00

Odwiedź stoisko konsultacyjne Alexander Mann Solutions w Holu Głównym! Spotkaj się i porozmawiaj z ekspertami firmy.

• 9.00 – 10.00

Warsztaty « Improving my CV » - sala 3.48

Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć profesjonalne CV? Podczas warsztatu zapoznasz się z najlepszymi praktykami w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Serdecznie zapraszamy!

• 10.00 – 11.00

Warsztaty « Competency Based Interview » - sala 3.48

Jak dobrze przygotować się do rozmowy kompetencyjnej ? Przedstawimy jedną z najczęściej stosowanych obecnie technik rekrutacji. Ćwiczenia zapoznają Was z przykładami pytań kompetencyjnych stosowanych obecnie w procesach rekrutacyjnych wielu firm. Serdecznie Zapraszamy!

Oba warsztaty zostaną przeprowadzone w języku angielskim. Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32.

• 11.00 – 11.30

Why Alexander Mann Solutions is a Great Place for You? - sala 4.63

Zapraszamy serdecznie na spotkanie, podczas którego dowiecie się więcej na temat firmy, czym się zajmuje i jak się pracuje w jej strukturze! Ponadto pracownicy firmy opowiedzą o prowadzonych projektach, jak również o aktualnie otwartych stanowiskach.

• 11.30 – 13.00

Quick Interviews in English- sala 4.63

Chętni będą mieli okazję sprawdzić się w szybkim interview z rekruterami Alexander Mann Solutions! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą CV !

Zapraszamy !