Akademia IT

Akademia IT to program bezpłatnych warsztatów informatycznych skierowany do pracowników mikro lub małych przedsiębiorstw. Projekt skierowany jest do wszystkich pracowników branży teleinformatycznej i IT zainteresowanych najnowszymi technologiami informatycznymi oraz ich zastosowaniem w praktyce.

Projekt jest skierowany do osób pracujących w branży IT , zatrudnionych na umowę o pracę (PKD firmy) zamieszkujących województwo śląskie.
Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych programistów, którzy na co dzień realizują nowatorskie projekty w Pionie IT. W czasie trwania wykładów słuchacze będą mieli szansę na zdobycie wiedzy tak teoretycznej, jak i praktycznej. Spotkania z naszymi informatykami są doskonałą okazją na przygotowanie się do rozpoczęcia przyszłej kariery zawodowej w innowacyjnej instytucji IT. Stwarzają także możliwość wymiany doświadczeń z osobami pracującymi w Pionie IT .
Co więcej, Akademia IT jest dla wszystkich jej uczestników furtką do sukcesu i podniesienia własnych kwalifikacji i kompetencji . Aby otworzyć tę furtkę, wystarczy wziąć udział w warsztatach i wykazać się wiedzą podczas rozwiązywania zadań praktycznych.
 
Weź udział w Akademii IT i pokaż na co Cię stać!
 
Więcej informacji na temat Akademii IT można znaleźć na stronie
Kontakt :
Biuro projektu:
ul. Łódzka 8/12
42-200 Częstochowa
tel. 881-340-112
REKRUTACJA - biuro@andragogikastosowana.pl