WSZOP zaprasza na III Akademickie Targi Pracy

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy zaprasza na III Akademickie Targi Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2013 roku w godzinach 10.00 – 15.00 w siedzibie WSZOP (Katowice, ul. Bankowa 8).

Jest to cykliczna impreza skierowana do studentów i absolwentów oraz osób poszukujących pracy. Tegoroczna edycja to okazja do bezpośredniego poznania pracodawców z naszego regionu, zapoznania się z ich oczekiwaniami oraz złożenia kandydatur na przedstawione oferty pracy.

W ramach Targów będzie można także wziąć udział w szkoleniach z zakresu poruszania się na rynku pracy oraz wziąć udział w indywidualnym teście kompetencji zawodowych.

Program Akademickich Targów Pracy:
10.00 – 15.00 prezentacja wystawców
10.00 – 11.30 szkolenie „Planowanie własnej kariery” – Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach (obowiązują zapisy: abk@wszop.edu.pl)
10.30 – 11.30 oficjalne otwarcie
wykład „Autoprezentacja w procesie rekrutacji”, Artur Ragan – rzecznik prasowy Work Express
11.30 – 12.30 test kompetencji zawodowych – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Katowice (obowiązują zapisy: abk@wszop.edu.pl)
11.45 – 12.45 porady prawne – Anna Sikorska – doradca z zakresu prawa pracy, WSZOP
12.45 – 13.45 szkolenie „Jak dobrze wypaść przed pracodawcą?” - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Katowice (obowiązują zapisy: abk@wszop.edu.pl)

W czasie trwania targów będzie można zasięgnąć porad ekspertów w Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i Młodzieżowego Centrum Kariery.

Wstęp bezpłatny.

Więcej na stronie.