Uniwersytet i własna firma bez ryzyka? Tak, to możliwe!

Założenie własnego biznesu nigdy nie było takie proste. Każda młoda osoba do 30 roku życia może skorzystać z oferty Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który działa przy naszej uczelni.

Jeżeli myślisz o założeniu własnego biznesu – zgłoś się do nas. Uniwersytet Śląski oferuje możliwość przetestowania pomysłu na firmę pod kątem jego trafności, innowacyjności i perspektyw rozwoju. Mamy dla Ciebie kompletny wachlarz narzędzi potrzebnych do realizacji marzeń w sferze biznesu.

Dlaczego studenci? Po prostu są to osoby o największym potencjale wiedzy, kreatywności i innowacyjnym podejściu do wielu spraw, co odpowiednio zagospodarowane może stać się w przyszłości dominującym czynnikiem wpływającym na rozwój gospodarczy Polski. Każdy student za 250 złotych miesięcznie może korzystać z biura AIP, dostępu do Internetu, telefonu i faksu, usług doradczych oraz prowadzenia księgowości, a także porad prawnych.

Zapraszamy na dni otwarte AIP. Pomiędzy 10 a 20 maja możecie nas odwiedzić i zobaczyć nasze biura, sprawdzić jak szybko można założyć u nas firmę.

AIP przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach
ul. Bankowa 12b
32 359 21-76/22-15
Koordynator: Wojciech Kiljańczyk (512 111 982)