TechMine Startups ver.4

Już po raz czwarty 19 marca 2013 roku o godz. 16.00 w budynku Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, odbędzie się wydarzenie TechMine Startups ver.4 - wystąpią uznani prelegenci, którzy opowiedzą o inwestowaniu w innowacje, a podczas pitch session przedstawione zostaną prezentacje młodych dynamicznych firm.

Spotkania TechMine rozpoczęły się końcem 2011 roku z inicjatywy Łukasza Zjawińskiego, który organizuje szereg inicjatyw pod marką TechMine. Organizacja skupia ludzi, którzy wspólnie chcą budować ekosystem umożliwiający powstawanie, rozwijanie i inwestowanie w innowacyjne firmy. TechMine współpracuje z lokalnymi organizacjami, uniwersytetem i firmami z regionu.

Od początku istnienia TechMine przyciągnął setki osób, zarówno młodych przedsiębiorców, jak i osób z doświadczeniem biznesowym, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, doradzić, czy zainwestować w innowacyjne przedsięwzięcie.

W pierwszych trzech odsłonach konferencji TechMine Startups wzięło udział ponad 500 uczestników, wśród których znajdowali się głównie przedsiębiorcy, inwestorzy oraz osoby poszukujące finansowania. Młode firmy miały okazję zaprezentować się przed inwestorami a wszyscy mieli możliwość nawiązywania nowych kontaktów i rozmów o biznesie w kontekście technologii i innowacji. Podobnie będzie i tym razem.

Na TechMine Startups ver.4 wystąpią uznani prelegenci, nastąpi dyskusja o inwestowaniu w innowacje oraz prezentacja młodych firm przed inwestorami w pitch session. Po części oficjalnej, w kawiarnianym klimacie nastąpi kontynuacja dyskusji i możliwość nawiązywania kontaktów w nieformalnej atmosferze. Będą innowacyjne pomysły, kilkudziesięciu inwestorów i aniołów biznesu oraz potężny zastrzyk biznesowej wiedzy.

Podczas wszystkich spotkań TechMine stawia na realną dyskusję, konstruktywną krytykę i wspieranie dobrych inicjatyw, aby promować przedsiębiorczość innowacyjną w regionie. TechMine Startups to nie akademickie pogaduszki, ale biznesowe rozmowy o finansach, modelach biznesowych, handlu, prawie, marketingu czy inwestycjach. O wszystkim, co jest istotne dla skutecznego prowadzenia firmy. Uczestnicy spotkań znaleźli w TechMine nie tylko wiedzę, ale i nowych partnerów biznesowych.

Więcej informacji oraz agenda spotkania dostępne są na stronie.

Zapraszamy także na http://TechMine.pl oraz http://www.facebook.com/TechMine.