Szkolenie "Żeby się chciało, tak jak się nie chce"

Zapraszamy do udziału w Akademii Rozwoju Kariery Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Akademia Rozwoju Kariery (ARK) to nowy cykl wakacyjnych szkoleń poświęconych rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Jej uczestnicy będą szkolić się w takich obszarach, jak: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, przedsiębiorczość. Będą to więc umiejętności i kompetencje obecnie najczęściej poszukiwane przez pracodawców.

Dla kogo powstała Akademia?
Jest to projekt skierowany do studentów i absolwentów UŚ chcących zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz poszukujących nowych umiejętności i kontaktów osobistych.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu:

"Żeby się chciało, tak jak się nie chce"

Prowadzący:
Bruno Żółtowski – psycholog, certyfikowany coach i trener, przedsiębiorca

Kiedy?
28 sierpnia 2013 r., godzina 9.00 – 14.00

Gdzie?
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Katowice ul. Bankowa 14, sala 415

Zapisy trwają od 21 sierpnia pod nr tel.: 32 359 20 32

Podczas szkolenia dowiesz się w jaki sposób motywować się do działania. Porozmawiamy o potrzebach i wartościach, które popychają nas do podejmowania aktywności oraz przyjrzymy się własnym barierom i przeszkodom, które wyrastają na drodze naszej motywacji. Szkolenie przeznaczone dla osób, które lubią poznawać siebie.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który dostępny jest tutaj.