Szkolenie "Jak znaleźć pracę po studiach?"

Zapraszamy do udziału w Akademii Rozwoju Kariery Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Akademia Rozwoju Kariery (ARK) to nowy cykl wakacyjnych szkoleń poświęconych rozwojowi zawodowemu i osobistemu.

Jej uczestnicy będą szkolić się w takich obszarach, jak: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, przedsiębiorczość. Będą to więc umiejętności i kompetencje obecnie najczęściej poszukiwane przez pracodawców.

Dla kogo powstała Akademia?
Jest to projekt skierowany do studentów i absolwentów UŚ chcących zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz poszukujących nowych umiejętności i kontaktów osobistych.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu:

"Jak znaleźć pracę po studiach?"

Prowadzący:
Michał Zabkowski

Kiedy?
24 lipca 2013r., godzina 16.00 – 19.30

Gdzie?
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Katowice ul. Bankowa 14, sala 415

Zapisy trwają pod nr tel.: 32 359 20 32

Warsztat będzie poświecony temu, jak znaleźć pracę z naciskiem na to, jak stworzyć CV, które sprawi, że pracodawca, u którego chcesz pracować zaprosi Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Poruszone będą sprawy związane z szukaniem pracy, tworzeniem CV i listu motywacyjnego oraz pojawi się kilka praktycznych porad na temat tego, jak jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną spodobać się pracodawcy.

Program szkolenia:

• O szukaniu pracy słów kilka - jak szukać, gdzie szukać i najważniejsza kwestia - czy chcesz pracować w danej firmie?
  • CV i list motywacyjny - sztuka wszystkim znana ? Moduł poświęcony omówieniu najlepszych i najgorszych praktyk w tym obszarze.
  • Praca nad swoim CV - jak stać się bardziej widocznym pośród innych kandydatów....
  • List motywacyjny - czy ktoś w ogóle to czyta? O tym, jak napisać list motywacyjny, żeby faktycznie pokazywał, że jest w nim "motywacja" do pracy,
  • Porady na temat efektywnego szukania pracy.

Wszystkich uczestników prosimy o przyniesienie swojego CV!

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który dostępny jest tutaj.

Poznaj kolejne szkolenia w ramach ARK