Szkolenie "Jak stworzyć religię marki?"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie on-line "Jak stworzyć religię marki?", które odbędzie się 29 maja 2013 r., o godzinie 16:30 w sali 415 AKademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice; Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się o tym, jak w oparciu o doświadczenia najpotężniejszych marek na świecie – zarówno religii, jak i korporacji, stworzyć firmę, która będzie jak kościół, gromadzącą wokół siebie wiernych konsumentów.

W roli prelegenta wystąpi Edi Pyrek - coach, doradca, podróżnik, dziennikarz, autor 8 książek i kilku seriali dokumentalnych dla TVP, Discovery, serialu dokumentalnego poświęconego biznesowi dla TVN oraz CNBC, autor sztuk teatralnych, filmów dokumentalnych. Jeden z najbardziej popularnych wykładowców na polskich TEDX-ach.

Zapisy na szkolenie odbywają się na stronie: http://religia-marki.eventbrite.com/

Liczba miejsc jest ograniczona.