Szkolenie "12 cech idealnego przedsiębiorcy"

Chcesz dowiedzieć się, jakie cechy powinien mieć idealny przedsiębiorca, przyjdź na warsztat "12 cech idealnego przedsiębiorcy", który odbędzie się w środę, 31 lipca 2013 r., o godzinie 17:30 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 14, Katowice –Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Choć biznes to nie równanie matematyczne i nie da się stworzyć uniwersalnej recepty na sukces, istnieją pewne cechy, które sprawiają, że można o człowieku powiedzieć, że ma predyspozycje, smykałkę, że jest idealnym przedsiębiorcą.

Zapisz się poprzez stronę.

Na spotkaniu:

• pomogą Ci ostatecznie stworzyć własny model kompetencji idealnego przedsiębiorcy;
  • przeanalizujesz, które cechy już posiadasz, a których mogą stać się Twoim potencjałem do odkrycia;
  • zainspirujesz się wypowiedziami mentorów do rozbudzenia w sobie i rozwinięcia każdego z 12 atrybutów;
  • spotkasz ludzi ze swojej społeczności oraz poznasz ich pomysły.

Zapraszamy.