Szkolenia dla przedsiębiorców poszukujących dotacji na rozwój

Secus Wsparcie Biznesu, instytucja non-profit zarządzającą siecią inwestorów i przedsiębiorców „Łowcy Biznesu”, zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców na cykl bezpłatnych szkoleń „Jak skutecznie pozyskać kapitał w czasach kryzysu i rozwinąć firmę?”.

Szkolenia organizowane są we współpracy z renomowanymi partnerami:

• Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie SA,
  • Stowarzyszeniem Dyrektorów Finansowych FINEXA,
  • Domem Maklerskim Secus Asset Management SA,
  • funduszem inwestycyjnym Avanu Venture Capital Management SA,
  • oraz firmami doradczymi specjalizującymi się w pozyskiwaniu dotacji unijnych.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 18 kwietnia 2013 roku w Euro-Centrum S.A., Park Naukowo - Technologiczny ul. Ligocka 103, 40-568 Katowice.

Szkolenie będzie dotyczyło praktycznych zagadnień związanych z pozyskiwaniem kapitału na finansowanie inwestycji rozwojowych w przedsiębiorstwach. Prelegenci to doświadczeni menedżerowie, prawnicy i finansiści, którzy opowiedzą o aktualnych możliwościach finansowania działalności z udziałem giełdy papierów wartościowych, zasadach funkcjonowania instytucji takich jak fundusze private equity lub venture capital oraz wciąż jeszcze dostępnych środkach unijnych czy dotacjach z NCBiR. Szkolenie adresowane jest do spółek posiadających potencjał dynamicznego rozwoju oraz przedsiębiorców z interesującymi pomysłami na biznes.

Szkolenie jest skierowane do kadry zarządzającej, dyrektorów finansowych, udziałowców spółek kapitałowych, właścicieli firm, specjalistów i innych pracowników w przedsiębiorstwach poszukujących finansowania na rozwój.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji udziału w szkoleniu poprzez portal www.lowcybiznesu.pl lub telefonicznie 604 952 417/604 953 216.

Więcej na stronie.