Stypendia na Uniwersytecie w Maastricht

OTTO Work Force ufunduje trzy roczne stypendia dla polskich studentów zakwalifikowanych na studia magisterskie na kierunku "Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i zmian" na Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu w Maastricht w Holandii (Maastricht University School of Business and Economics).

Studia trwają rok i są prowadzone w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w Venlo – mieście położonym ok. 80 km od Maastricht przy granicy z Niemcami. Decyzję o przyznaniu stypendiów podejmuje Komitet Stypendialny Uniwersytetu w Maastricht w porozumieniu z OTTO Work Force.

Informacje o kierunku
"Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i zmian" to jednoroczne studia w pełnym wymiarze godzin, prowadzone w języku angielskim. Program ma na celu wykształcenie specjalistów zajmujących się przepływem informacji, produktów i usług. Ten nowatorski kierunek należy do najbardziej obiecujących i przyszłościowych obszarów w rozwoju współczesnych strategii logistyki i zarządzania.
Wartość stypendium
Łączna wartość jednego stypendium to 3 750 €, wypłacane w czterech ratach. Na stypendium składa się czesne za studia oraz dodatkowy zasiłek (kieszonkowe).
Informacje o warunkach aplikacji
O stypendium mogą ubiegać się osoby zamierzające studiować na kierunku „Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw i zmian” Uniwersytetu w Maastricht. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest kwalifikacja kandydata na studia. Stypendia przeznaczone są wyłącznie dla osób posiadających obywatelstwo polskie.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków składania podań na studia oraz wymaganych testów znajdują się pod adresem. Więcej informacji na temat stypendium OTTO można znaleźć na stronie internetowej.

Termin składania wniosków
Termin składania podań, zarówno o przyjęcie na studia magisterskie jak i o otrzymanie stypendium, upływa 1 czerwca 2013 r.

Maastricht University Scholarship Office: scholarships@maastrichtuniversity.nl
Zainteresowanych studentów zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Uniwersytetu w Maastricht: http://www.maastrichtuniversity.nl/ oraz profilu na facebooku: http://www.facebook.com/Maastricht.University.Polish.Students.Community.