StartUp Mixer

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w „StartUp Mixer". Jest to inicjatywa Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, która ma za zadanie pomóc osobom myślącym o własnej firmie lub już prowadzącym biznes w tworzeniu oraz efektywnym rozwijaniu swoich działalności.

Projekt jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, pozyskiwaniu wiedzy oraz swobodnej wymiany doświadczeń.

W ramach przedsięwzięcia, na przestrzeni roku, zostanie zorganizowanych 10 spotkań. Na każde z nich zostaną zaproszeni biznesmani, którzy z uczestnikami będą się dzielić swoja wiedzą w zakresie prowadzenia firmy. Zadaniem zaproszonych Gości będzie przybliżenie uczestnikom najistotniejszych zagadnień z dziedziny funkcjonowania firmy – od znalezienia dopasowanego do warunków ekonomicznych pomysłu na biznes, przez kształtowanie, rozwój oraz promocję.

Pierwsze spotkanie projektu „StartUp Mixer” odbędzie się 26 marca 2012 r. w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Generała Jerzego Ziętka w Katowicach. Początek spotkania
godz. 17:00. Gośćmi spotkania będą:

  • Grzegorz Skiera przedsiębiorca prowadzący firmę „Silence!” która specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych i marketingiem w wyszukiwarkach.
  • Łukasz Zjawiński właściciel firmy „Softical” zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych i internetowych.
     

Każde ze spotkań będzie składać się z trzech części:

  • Pierwsza część to wystąpienia zaproszonych Gości, którzy zaprezentują profil własnych działalności, oraz otwarta dyskusja z udziałem uczestników, w której zainteresowani będą mogli zadawać ekspertom pytania na nurtujące ich tematy z zakresu biznesu.
  • Druga części to prezentacja trzech firm, które działają przy Fundacji AIP. Zaproszeni Goście będą oceniać prezentowane Startupy oraz przekazywać merytoryczne wskazówki niezbędne do ich rozwoju.
  • Trzecia część to Networking.
     

Zgłoszenie do udziału w projekcie należy wysyłać na adres piotr.goral@przedsiebiorca.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji o projekcie www.aipslask.pl

Organizatorem „StartUp Mixer” jest Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczościorganizacja, wspierająca młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w biznesie.