Spotkanie Role Models z Tomaszem Pruszczyńskim

Akademicki Punkt Informacji Biznesowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje kolejne spotkanie pt. "Role Models". Ideą przedsięwzięcia jest zachęcanie społeczności akademickiej między innymi do zakładania działalności gospodarczej, świadomego kształtowania kariery zawodowej i rozwoju osobistego.

Role Models, czyli spotkanie sfery biznesu i tych, którym się w nim powiodło, z młodymi osobami myślącymi o karierze przedsiębiorcy, umożliwi poznanie środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości w regionie i Polsce. Tym razem naszym gościem będzie Tomasz Pruszczyński, multiprzedsiębiorca, inwestor, anioł biznesu, prezes zarządu SARE SA, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, zakładaniu i prowadzeniu spółki akcyjnej (SARE SA), prowadzeniu projektów innowacyjnych typu start-up (MobiQuest Sp. z o.o.), wprowadzenia na rynek NewConnect spółki (SARE SA). Zaproszony gość podzieli się swoim doświadczeniem i udzieli cennych rad osobom myślącym o własnym biznesie.

Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia 2013 roku o godzinie 16.00 w APIB UŚ w Katowicach (ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice, sala 416 na I piętrze).

Spotkania z przedsiębiorcami organizowane są cyklicznie. Osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu proszone są o rejestrację:

1) drogą elektroniczną pod adresem start@us.edu.pl

2) telefonicznie pod nr telefonu 32 359 22 15.

Liczba miejsc jest ograniczona!