Spotkanie poświęcone programowi praktyk "Wakacje dla kariery"

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu poświęconemu programowi praktyk pt. „Wakacje dla kariery” organizowanym przez Grupę PDF, komplementarną grupę spółek skupionych wokół Polskiego Doradztwa Finansowego.

Spotkanie ma na celu przedstawienie sytuacji na runku pracy oraz zmotywowanie studentów do aktywności podczas wakacji. Podczas spotkania zostaną omówione umiejętności, które student zdobędzie podczas praktyk oraz korzyści jakie wynikają z uczestnictwa w praktykach.

Spotkanie odbędzie się 22 maja 2013 roku w godzinach 11.00 – 12.30 w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ.

Udział w programie praktyk „Wakacje dla kariery” to możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu finansów, ubezpieczeń, kredytów, nieruchomości, prawa oraz wielu innych dziedzin. Dodatkowo praktykant będzie miał możliwość uzyskania licencji oraz uprawnień respektowanych przez wiele instytucji finansowych. A wszystko to pod okiem doświadczonych trenerów i specjalistów.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 32 359 20 32.

Wykorzystaj najbliższe wakacje dla swojej kariery, a kolejne spędzisz w wymarzony przez siebie sposób nie martwiąc się o finansową przyszłość!