Kursy dla pracowników naukowych uczelni

Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza pracowników naukowych uczelni zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu zarządzania dużymi projektami badawczymi i ich finansowania oraz praktycznych aspektów komercjalizacji i funkcjonowania spółek spin off do udziału w jednym z kilku planowanych w 2012 i 2013 roku bezpłatnych kursów, obejmujących dwa trzydniowe szkolenia.

Pierwszy cykl odbędzie się w następującym terminie:
Cykl I: 26-28 listopada, 18-20 grudnia 2012 r. – rekrutacja trwa do 19 listopada;

Szkolenia będą miały charakter wyjazdowy i poprowadzą je wysokiej klasy specjaliści, posiadający praktyczną wiedzę z ww. dziedzin. Osoby, które wezmą udział w szkoleniach, będą miały możliwość uczestniczenia w wyjeździe studyjnym do parku technologicznego w Wielkiej Brytanii lub Finlandii.
Szkolenia skierowane są do pracowników naukowych szkół wyższych, instytutów badawczych, instytutów naukowych PAN oraz pracowników jednostek tworzących konsorcja naukowe (z wyłączeniem przedsiębiorców).

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych zamieszczonych na stronie internetowej www.ndg.us.edu.pl .

Dokumenty należy złożyć osobiście w Biurze Współpracy z Gospodarką, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, p. 80, wysłać pocztą na adres Biura Współpracy z Gospodarką lub, zeskanowane po podpisaniu, wysłać na adres: ndg@us.edu.pl
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Współpracy z Gospodarką drogą poczty elektronicznej: ndg@us.edu.pl lub telefonicznie: 32 359 22 71.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Nauka dla gospodarki – efektywne zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac badawczych”, którego celem jest podniesienie jakości zarządzania badaniami naukowymi oraz transferem technologii. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.