Dni Otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Od 22 do 24 lipca 2013 roku w Uniwersytecie Śląskim odbywać się będą Dni Otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Inkubator jest miejscem, gdzie w najprostszy i najszybszy sposób można założyć własną firmę.

Dzięki innowacyjnemu modelowi zarządzania, AIP zapewnia obsługę księgową, obsługę prawną, szkolenia, doradztwo oraz wiele innych dodatkowych korzyści.
Dzięki AIP działającemu przy Uniwersytecie Śląskim, w ciągu minionych lat powstało ponad 100 firm prowadzonych przez studentów, doktorantów, a także pracowników naukowych.

Dla osób zainteresowanych przedsiębiorczością Inkubator oferuje również rozmowy doradcze.

Dni otwarte Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości odbywać się będą w siedzibie AIP – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego, Katowice, ul. Bankowa 14, pokoje 415 i 416.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.bk.us.edu.pl/student/przedsiebiorczosc.