Cykl "Spotkania z Absolwentami Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych"

Międzynarodowa Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Spotkań z Absolwentami" szkoły. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2013 r. o godz. 11.00.

Miejsce: Międzynarodowa Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego (budynek Wydziału Nauk Społecznych), Katowice ul. Bankowa 11, sala sympozjalna II

Gościem spotkania będzie Pan Damian Krawczyk - radca ministra w Departamencie Prawa Unii Europejskiej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, który wygłosi wykład "Ekologizacja życia gospodarczego w Polsce - konieczność czy chimera unijnej biurokracji?".

Spotkanie jest przede wszystkim okazją do zasięgnięcia informacji na temat możliwości pracy, praktyk, staży w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Daje możliwość dowiedzenia się jak wygląda ścieżka kariery w instytucjach rządowych oraz jakie opcje rozwoju stwarza Ministerstwo.