Bezpłatne szkolenie "Zarządzanie życiowymi projektami"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Zarządzanie życiowymi projektami”, którego celem jest ukształtowanie pozytywnej postawy wobec zmian, a także odkrywanie własnej drogi do sukcesu.

A ponadto, udział w szkoleniu to okazja do:

• wykształcenia umiejętności wyznaczania i realizowania celów;
  • stworzenia planu działania;
  • sformułowania własnej definicji sukcesu osobistego/zawodowego;
  • podjęcia walki z oporem i obawami;
  • pracy nad motywacją i zaangażowaniem.

Warsztat w całości prowadzony będzie metodą coachingową, z wykorzystaniem narzędzi coachingowych.

Szkolenie poprowadzą:

• Magdalena Kluszczyk - coach, trener, filolog, studentka psychologii.
  • Maria Urbańczyk - coach, trener, manager.

Szkolenie odbędzie się 17 kwietnia 2013 roku w godzinach 16.00 – 20.00 w auli K. Lepszego w rektoracie UŚ.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Każdy uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest bowiem jednoznaczny z jego akceptacją. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.