Bezpłatne szkolenie "EURES - Mobilność - Młodość"

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „EURES – Mobilność – Młodość”, którego celem jest uświadomienie młodym ludziom jakie możliwości daje europejski rynek pracy. Szkolenie poprowadzą Doradcy EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

• Jakie prawa wynikają ze swobody przepływu pracowników?
  • Czym zajmują się Europejskie Służby Zatrudnienia EURES?
  • Jak i gdzie szukać pracy w innych krajach UE/ EOG (w tym również pracy sezonowej)?
  • Co to jest CV EUROPASS?
  • Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicą?
  • Gdzie szukać informacji o programach UE promujących mobilność skierowanych do młodych?

Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia 2013 roku w godzinach 10.00 – 11.30 w Sali 415 w Akademickim Centrum Przedsiębiorczości UŚ przy ulicy Bankowej 14 w Katowicach.

Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem telefonu (32) 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału!