Bezpłatne seminarium "Regionalna Strategia Innowacji - szansa na zwiększenie transferu wiedzy w regionie"

Serdecznie zapraszamy do udziału w  bezpłatnym seminarium "Regionalna Strategia Innowacji – szansa na zwiększenie transferu wiedzy w regionie". Spotkanie, którego współorganizatorem jest Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" sp. z o.o., odbędzie się w ramach 8-go Studenckiego Festiwalu Nauki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Seminarium skierowane jest do naukowców, doktorantów, przedsiębiorców, pracowników naukowych oraz osób zainteresowanych rolą świata nauki w Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego, przyszłościowymi technologiami dla województwa śląskiego, modelami komercjalizacji wiedzy oraz dobrymi praktykami współpracy pomiędzy sferą nauki i przedsiębiorstw.

Seminarium odbędzie się 25 kwietnia 2012 r., godz. 13.00 - 16.00 w sali Rady Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Instytut Matematyki sala nr. 227, II piętro, ul. Bankowa 14, Katowice).

Więcej informacji, program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie.