Akademia Podatkowa firmy Deloitte

Mamy przyjemność zaprosić studentów naszej uczelni, szczególnie studentów Wydziału Prawa i Administracji, do uczestnictwa w warsztatach podatkowych organizowanych przez firmę Deloitte pod nazwą Akademia Podatkowa.

Uczestnictwo w Akademii Podatkowej to przede wszystkim wiedza oraz mocny punkt w CV.

Dzięki udziałowi w zajęciach studenci będą mogli w praktyce sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę na temat podatków oraz poznać specyfikę pracy konsultanta. Uczestnicy poznają także funkcjonowanie międzynarodowej firmy oraz ludzi, którzy ją tworzą.

Po cyklu czterech warsztatów, które będą się odbywały w godzinach popołudniowych w każdy czwartek w kwietniu br. w Katowicach, studenci uzyskają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

Będą również mieli sposobność wzięcia udziału w konkursie dotyczącym wiedzy podatkowej, w którym dla finalistów przewidywane są nagrody w postaci iPadów mini, iPodów Touch i iPodów nano.

Będzie to dodatkowe docenienie nabytej przez studentów w czasie spotkań z konsultantami wiedzy z zakresu podatków.

Poprzez stronę internetową studenci 4 i 5 roku studiów mogą aplikować do udziału w tej inicjatywie. W efekcie złożenia aplikacji, zostaną zaproszeni najpierw do udziału w sesji testowej kwalifikującej do udziału w warsztatach, w dalszej kolejności po uzyskaniu najlepszych wyników w testach, do udziału w warsztatach obejmujących wiedzę z zakresu podatków: CIT, VAT, PIT i tematyki M&A.

Szczegóły związane z warsztatami są dostępne pod adresem: http://mycareer.deloitte.com/pl/pl/konkursy/akademiabiznesu/ap.