Zaproszenie na konferencję pt. "Zostań rekinem biznesu"

22 marca 2012 r. odbędzie się konferencja pt. "Zostań rekinem biznesu", która jest organizowana w ramach projektu "Przedsiębiorczość akademicka na START".

W czasie spotkania o swojej historii w biznesie opowiedzą doświadczeni przedsiębiorcy reprezentujący różne dziedziny. Zaproszeni goście przedstawią w jaki sposób osiągnęli sukces w biznesie, co sprawiło im najwięcej kłopotów, z czym wiążę się prowadzenie własnej firmy.

Uczestnicy konferencji staną przed niepowtarzalną okazją do czerpania korzyści na podstawie doświadczeń naszych charyzmatycznych prelegentów, wśród których znaleźli się: Michał Wojciechowski, Dominika Hofman, Marcin Orocz oraz Aleksander Kozłowski.

termin: czwartek, 22 marca 2012 r., godzina 11.00

miejsce: Katowice, Uniwersytet Śląski w Katowicach, ul. Bankowa 12, aula im. K. Lepszego

Agenda konferencji:

11.00-11.15 - rozpoczęcie konferencji i przywitanie gości

11.15-11.45 - wystąpienie Pana Michała Wojciechowskiego - prezesa firmy encja.com Sp. z o.o.

11.45-12.15 - wystąpienie Pani Dominiki Hofman - właścicielki firmy "Maturowo" Dominika Hofman

12.15-12.30 - przerwa

12.30-13.00 - wystąpienie Pana Marcina Orocza - prezesa firmy ECM Consulting Sp. z o.o.

13.00-13.30 - wystąpienie Pana Aleksandra Kozłowskiego - właściciela firmy "Przedmarańcza" Aleksander Kozłowski

13.30-14.00 - networking i poczęstunek

Konferencja uzyskała patronat Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. Barbary Kudryckiej.