Zapraszamy studentów do udziału w badaniu

W obszarze zainteresowania badania znalazły się doświadczenia oraz potrzeby w zakresie tego tematu wszystkich osób, zarówno tych, które prowadzą lub prowadziły własną działalność jak i tych, które dotąd nie rozważały takiej możliwości.

Badanie składa się z kilku prostych pytań dostępnych po wejściu do Serwisu badań społecznych, a następnie kliknięciu w "Przejdź do ankiety". Udział w badaniu nie wymaga logowania.

Celem badania jest m.in. lepsze dostosowanie oferty Biura Karier do oczekiwań studentów UŚ, jest ono całkowicie anonimowe i potrwa do 30 listopada 2010 roku.

Zachęcamy do uczestnictwa w badaniu!