Zapraszamy na Role Models, czyli spotkanie z przedsiębiorcami 20 grudnia

Role Models, czyli spotkanie sfery biznesu i tych, którym się w nim powiodło z młodymi osobami chcącymi założyć własną firmę, umożliwi poznanie środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości w regionie i Polsce. Tym razem zaprosiliśmy przedsiębiorców, których firmy otrzymały dotacje. Zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad studentom myślącym o własnym biznesie.

O swoich doświadczeniach w sferze biznesu opowiedzą:

• Grzegorz Balewski – właściciel Studia Prób Muzycznych KOTŁOWNIA;
  • Tomasz Waller – specjalista w zakresie analizy i eksploracji danych, założyciel firmy BioByte - rozwiązania informatyczne stosowane w jednostkach badawczo-rozwojowych oraz zakładach opieki zdrowotnej;
  • Dominika Hofman – założycielka firmy Maturowo.pl.

Impreza odbędzie się w klubie Archibar http://www.archibar.pl/ (ul. Dyrekcyjna 9, Katowice) 20 grudnia 2010 r., godz. 17.00 – 20.00.
Spotkanie jest adresowane do studentów, doktorantów i pracowników (zapraszamy także osoby spoza Uniwersytetu Śląskiego). Udział w imprezie jest bezpłatny! Po wystąpieniu przedsiębiorców zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

Zgłoszenia prosimy kierować na nasz adres email start@us.edu.pl (w tytule maila prosimy napisać „Role Models, imię i nazwisko”) lub telefonicznie: 32 359 22 15.