Zapraszamy do udziału w projekcie „Energia na start!”

Studentów, doktorantów i absolwentów zapraszamy do udziału w projekcie „Energia na start!”. Jego cel to podnoszenie kwalifikacji młodych i pomysłowych osób w zakresie aktywizacji biznesowej. Zwłaszcza tych, których zainteresowania wiążą się z efektywnym wykorzystywaniem energii w budynkach.

Projekt będzie składał się z dwóch zasadniczych elementów. Pierwszy to specjalistyczne szkolenia. Drugi to wymiana wiedzy i doświadczeń poprzez udział w targach w kraju i za granicą (preferowany sektor energetyczny). Tam uczestnicy będą mieli okazję nawiązać kontakty biznesowe, zaprezentować i sprzedać swój innowacyjny pomysł lub ofertę własnej firmy. Koordynatorem projektu jest Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny, należący do Grupy Euro-Centrum (www.euro-centrum.com.pl).