Zapraszamy do II edycji programu START

Jeśli masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, od czego zacząć albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie pisania planu biznesu i zakładania własnej firmy, nie zwlekaj i zostań uczestnikiem II edycji programu START, która odbędzie się w roku akademickim 2010/11. Planowany termin rozpoczęcia szkoleń to listopad 2010.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie głównej projektu lub o kontakt mailowy START@us.edu.pl

W ramach projektu, w I etapie, organizowane są szkolenia z biznesplanów, promocji firmy, prawa w małej firmie, zarządzania oraz wiele innych. II etap, do którego przechodzą zainteresowani, zakłada spotkania z coachami i trenerami oraz konsultacje pomysłów na biznesu. Ostatni, III etap, związany jest z analizami eksperckimi oraz dalszym wsparciem merytorycznym pomysłów na biznes. Cały cykl kończy się konkursem na biznesplan, w którym na laureatów czekają nagrody. Zobacz plan projektu (pdf)

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów (I, II i III stopnia studiów dziennych, zaoczonych i wieczorowych) oraz absolwentów (do roku od ukończenia studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zespół START

Znajdziesz nas również na: Facebook