Wydarzenia z regionu

Konkurs na innowacyjne prace dyplomowe

Biuro Karier oraz Biuro Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego zapraszają absolwentów naszej Uczelni do udziału w II edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową poszukującą innowacyjnych rozwiązań".

Największy Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim

13 kwietnia 2012 r. odbędzie się otwarcie największego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Polsce, który swoją siedzibę będzie miał przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00, w siedzibie nowo powstałego Inkubatora (Uniwersytet Śląski - Katowice, ul.

Bezpłatne szkolenie "Obsługa komputera - to takie proste"

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Obsługa komputera - to takie proste", współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na rozwój"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie "Pozyskiwanie funduszy na rozwój", które odbędzie się 26 września 2013 r. w godzinach 16:00-18:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice - Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Warsztat efektywnego poszukiwania pracy - przedsiębiorczy na rynku pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach zaprasza na Warsztat efektywnego poszukiwania pracy - przedsiębiorczy na rynku pracy, który odbędzie się 26 września i 2 października 2013 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Centrum Kariery.

Szukasz pracy? Przyjdź na Jobs Spot na UŚ!

Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu JOBS SPOT, które odbędzie się 17 października 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa Biura Karier i firmy HRM Institute.

Nabór do Akademii Energii

Akademia Energii to projekt edukacyjny zainicjowany przez Fundację 2065 im. Lesława A. Pagi. Adresatami programu są studenci i absolwenci uczelni wyższych, kierunków ekonomii, prawa, finansów oraz uczelni technicznych, którzy mają nie więcej niż 26 lat.

Program Ambasadorski Fundacji Pro Progressio

Program Ambasadorski Fundacji Pro Progressio skierowany jest dla studentów pragnących zdobyć doświadczenia w trakcie trwania studiów.

Konkurs "Project Master 2013"

International Project Management Association Polska pragnie zaprosić do konkursu Project Master 2013 wszystkich dyplomantów, którzy w okresie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. obronili na jednej z polskich uczelni swoją pracę dyplomową z dziedziny zarządzania projektami.

Karierowe wydanie magazynu "Eurostudent"

Wydawnictwo Feniks Media Group, wydawca magazynu akademickiego "Eurostudent", przygotowuje specjalne, karierowe wydania magazynu, poświęcone możliwościom i perspektywom pracy w wybranych branżach.

StartUp Mixer

Zapraszamy do udziału w spotkaniu networkingowym organizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – StartUp Mixer, które odbędzie się 17 września 2013 r. o godzinie 19:00 w klubie Oko Miasta w Katowicach (Rondo im. Generała Jerzego Ziętka 1).

Szkolenie "Finanse i rachunkowość"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenie "Finanse i rachunkowość" w ramach projektu "Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".

Celem projektu jest wspieranie kreatywności i innowacyjności środowiska akademickiego w zakresie przedsiębiorczości.

Nabór do projektu "Humaniści skuteczni na rynku pracy"

Jesteś absolwentem studiów humanistycznych? Masz nie więcej niż 25 lat? Pozostajesz bez zatrudnienia? Chcesz rozwinąć swoje kompetencje i zyskać doświadczenie zawodowe, a jednocześnie zarobić? Jeśli tak, to projekt "Humaniści skuteczni na rynku pracy" jest właśnie dla Ciebie!

Szkolenie "Business Model Canvas"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie "Business Model Canvas - innowacyjny sposób budowania modeli biznesowych", które odbędzie się 30 sierpnia 2013 r. w godz. 15:00 – 17:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego, Katowice ul.

Serwis dotyczący grantów i stypendium

Szukasz informacji o stypendiach? A może o ciekawych konkursach lub grantach? Serwis mojestypendium.pl to miejsce, w którym znajdziesz aktualne programy stypendialne, różnorodne konkursy i przydatne informacje z dziedziny edukacji.

W serwisie odnaleźć można także Dziennik Stypendysty czy artykuły i publikacje związane z tematyką stypendium.

Program rozwojowy Lidl Brand Factory

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza do udziału w rekrutacji do Programu Rozwojowego Lidl Brand Factory. Jest to program rozwojowy w Centrali Lidl Polska gdzie tworzy się nowe marki i wprowadza na rynek polski i rynki europejskie.

Jednoroczny program stypendialny

BAYHOST (The Bavarian Academic Centre for Central, Eastern and Southeastern Europe) zaprasza do udziału w jednorocznym programie stypendialnym w uczelniach wyższych na terenie Wolnego Państwa Bawaria.

Szkolenie "Inteligencja finansowa w dobie kryzysu"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie Inteligencja finansowa w dobie kryzysu, które odbędzie się 27 sierpnia 2013 r. o godzinie 16:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Szkolenie z marketingu

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na szkolenie "Marketing" w ramach projektu "Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".

w zakresie przedsiębiorczości.

Harmonogram najbliższych szkoleń:

Nabór do projektu "Naukowiec Jutra"

Rusza rekrutacja do III edycji szkoleniowej projektu "Naukowiec Jutra", współfinansowanego ze środków unijnych w ramach działania 4.2 PO KL.

Projekt "Naukowiec Jutra" jest skierowany do: